Jak odzyskać dane z dysku twardego z uszkodzonymi sektorami

Część 1: Czy można odzyskać dane z dysku twardego z uszkodzonymi sektorami?

„Cześć, mam zewnętrzny dysk twardy Hitachi 80 GB. Dzisiaj, gdy podłączyłem go do komputera, otrzymałem komunikat o błędzie „Błąd 123 nie może odczytać sektora 1”. Od tego czasu nie mogę uzyskać dostępu do mojego dysku twardego. wynika, że ​​moje dane z całego życia znajdują się na dysku i chcę odzyskać moje dane. powiedz mi, jak mogę odzyskać wszystkie moje dane. Dziękuję Ci bardzo. »

Gdy dysk twardy zostanie fizycznie uszkodzony lub mechanicznie uszkodzony, szanse na odzyskanie plików są niewielkie. Istnieją jednak rozwiązania umożliwiające odzyskanie danych z dysku twardego z uszkodzonymi sektorami, jeśli dysk twardy posiada tylko uszkodzone sektory. Uszkodzony dysk twardy oznacza, że ​​wystąpił błąd systemowy na dysku, a pliki są po prostu niedostępne. Dzięki oprogramowaniu do odzyskiwania danych z dysku twardego Twoje dane można łatwo odzyskać.

Wondershare Data Recovery lub Wondershare Data Recovery for Mac to zaufane oprogramowanie do odzyskiwania danych z dysku twardego, które umożliwia odzyskanie danych z dysku twardego z uszkodzonymi sektorami.

Może też odzyskać wszystkie partycje dysku twardego. Oprogramowanie do odzyskiwania danych z dysku twardego umożliwia odzyskanie ogromnej liczby typów plików, w tym obrazów, filmów, plików dokumentów, plików audio itp. Ponadto jest w pełni kompatybilny z dyskiem twardym komputera i wymiennymi dyskami twardymi.

Pobierz wersję próbną, aby przetestować i następnie po kupieniu programu odzyskać dane z dysku twardego z uszkodzonymi sektorami.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych z dysku twardego

data-recovery
  • Odzyskaj utracone lub usunięte pliki, zdjęcia, dźwięk, muzykę, e-maile z dowolnego urządzenia pamięci masowej w sposób wydajny, bezpieczny i kompletny.
  • Obsługuje odzyskiwanie danych z Kosza, dysku twardego, kart pamięci, pamięci flash, aparatu cyfrowego i kamery.
  • Wsparcie dla odzyskiwania danych w przypadku nagłego usunięcia, formatowania, uszkodzenia dysku twardego, ataku wirusa, awarii systemu w różnych sytuacjach.
  • Podgląd przed odzyskaniem pozwala na selektywne odzyskiwanie.
  • Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10/8/7 / XP / Vista, Mac OS X (Mac OS X 10.6, 10.7 i 10.8, 10.9, 10.10 Yosemite, 10.10, 10.11 El Capitan, 10.12 Sierra) na komputerach iMac, MacBook, Mac Pro itp.

Część 2: Odzyskiwanie danych z dysku twardego z uszkodzonymi sektorami w 3 krokach

Uwaga: utracone dane na dysku twardym z uszkodzonymi sektorami można łatwo nadpisać, po pierwsze, jeśli chcesz odzyskać wszystkie utracone pliki, musisz zatrzymać dysk twardy do dowolnego użytku. Nie instaluj również tego oprogramowania do odzyskiwania danych na dysku twardym z uszkodzonymi sektorami.

Obie wersje programu mają podobne operacje odzyskiwania, pokażę ci, jak radzić sobie z odzyskiwaniem w wersji Windows w oprogramowaniu Wondershare Hard Drive Data Recovery.

Krok 1 Wybierz typ pliku, aby uruchomić dysk twardy z odzyskiwaniem uszkodzonych sektorów danych

Wybierz typ plików, które chcesz odzyskać z dysku twardego. Możesz wybrać „Typ całego pliku”, aby rozpocząć odzyskiwanie partycji .

odzyskiwanie danych z dysku

Krok 2 Skanuj dysk twardy z uszkodzonymi sektorami.

W tym momencie będziesz musiał wybrać dysk twardy z uszkodzonymi sektorami w oknie. Możesz przejść do wyboru opcji „Nie mogę znaleźć mojej strony” i przejść dalej.

odzyskiwanie danych z dysku twardego

Następnie musisz wybrać partycję na tym dysku twardym i kliknąć „Start”, aby rozpocząć wyszukiwanie na niej utraconych plików.

Uwaga: jeśli zamierzasz odzyskać dane z zewnętrznego dysku twardego z uszkodzonymi sektorami, upewnij się, że mogą one zostać rozpoznane przez komputer.

odzyskiwanie danych z partycji dysku twardego

Krok 3 Odzyskaj dane z dysku twardego z uszkodzonymi sektorami

Po zeskanowaniu plików na dysk twardy profil zostanie wyświetlony w oknie programu. Możesz wyświetlić oryginalne nazwy folderów lub nazwy plików, aby sprawdzić, ile plików na tym dysku twardym z uszkodzonymi sektorami można usunąć.

Na koniec możesz wybrać potrzebne pliki i foldery i kliknąć przycisk „Odzyskaj”, aby zapisać je na swoim komputerze.

Uwaga: Aby zapobiec nadpisaniu odzyskanych danych, nie można zapisywać plików na oryginalnym dysku twardym z uszkodzonymi sektorami.

odzyskiwanie foto z dysku twardego